The Sims 4 | Заощаджуйте RRP і купуйте в цифровому вигляді
 • 2 тижні 2 дні тому
  Владислава купив (ла)
  Life is Strange - Before the Storm (PC)
 • 4 тижні 17 годин тому
  vlad купив (ла)
  Подарункова картка Україна PSN 500 грн
 • 1 місяць 10 годин тому
  BIBA купив (ла)
  12-місячна підписка Україна PSN Plus
 • 1 місяць 10 годин тому
  BIBA купив (ла)
  Подарункова картка Україна PSN 500 грн
 • 1 місяць 11 годин тому
  BIBA купив (ла)
  Подарункова картка Україна PSN 500 грн
ПК
Інший
The Sims 4 (PC/MAC)

The Sims 4 (PC/MAC)

 • DIGITAL KEY
 • MAC Key
 • MULTI LANG
 • Origin key
 • PEGI 12
 • REGION FREE
 • Windows
405,51 ₴
1 475,56 ₴
-73%
у наявності
The code will be sent Your E-mail address immediately after a banklink transaction.
Ви можете заробити бонус за допомогою цього продукту!Ви можете заробити до бонусу за допомогою цього продукту! Докладніше

Купити офіційний код активації  для гри The Sims 4 у вашому обліковому записі Origin.

The Sims 4 — це довгоочікувана гра-симулятор життя, яка дозволяє грати з життям, як ніколи раніше. Створюйте нових симів з розумом та емоціями, кожна дія яких інформується та залежить від їхньої взаємодії та емоційного стану. Спробуйте всі нові інтуїтивно зрозумілі та веселі творчі інструменти. Створюйте своїх Сімів у Create A Sim і будуйте унікальні будинки за допомогою тактильного кімнатного режиму будівництва. Керуйте розумом, тілом і серцем своїх Сімів за допомогою динамічного, насиченого емоціями ігрового процесу та оживіть свої історії.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 • Нові Sims – створюйте та керуйте більш розумними, більш спорідненими та емоційно багатими Sims.
 • Інтелект – ваші сими рухаються та діють більш природно, ніж будь-коли раніше, від багатозадачності до вираження своїх емоцій під час ходьби. Виберіть характер ваших Сімів, виберіть їхні прагнення та досліджуйте глибину їхніх життєвих цілей через думки, соціальні навички, кар’єру та спогади ваших Сімів.
 • Глибина емоцій – Сімки вперше відчувають і виражають емоції. Ваші Сіми можуть відчувати різноманітний діапазон і глибину емоційних станів і на них впливають інші Сіми, дії, події, спогади або навіть одяг і предмети, які ви виберете. Емоції пропонують вам більше вибору, надаючи вам можливість створювати багатші історії з ще більшими можливостями.
 • Нові творчі інструменти – створюйте сима та будуйте ще потужнішими, інтуїтивними та веселими, ніж будь-коли. Ви маєте свободу ліпити Сімів з тактильною точністю. Без зусиль побудуйте будинок вашої мрії за допомогою абсолютно нового режиму будівництва в кімнаті.
 • Яскраві райони – обирайте серед блискучих та різноманітних ділянок для проживання ваших Сімів. Яскраві зображення оживлять дім вашого Сіма.
 • Багаті нагороди – отримуйте нові предмети, одяг і риси, виконуючи події, відкриваючи предмети колекціонування та відкриваючи досягнення.
 • Поділіться своїми творіннями – поділіться домогосподарствами своїх Сімів з друзями та спільнотою. Завантажте твори спільноти, щоб отримати абсолютно новий вигляд.

Як я отримаю свою гру?

На вашу електронну адресу буде надіслано лицензійний цифровий код, який ви зможете використати в Origin. Тоді ви можете просто завантажити Sims 4, встановити та насолоджуватися новою грою! Детальніші інструкції можна знайти в посібнику з активації коду для Сімс 4.

Чому я повинен віддати перевагу інтернет-магазину Punktid?

Ціна – завдяки нашій цифровій доставці ми можемо пропустити витрати на доставку та пакування, що дозволяє нам продавати ігри за рекомендованою роздрібною ціною.
Надійність – ми маємо тисячі позитивних відгуків у Trustpilot, і наша середня оцінка 5/5. Ми завжди робимо все можливе, щоб зробити це якомога гладким і швидким для наших клієнтів.
Досвід – ми працюємо на ринку з 2009 року і знаємо все про ігри, тому можемо допомогти вам майже з будь-яким питанням. І навіть якщо ми не знаємо – ми все одно дізнаємося і спробуємо вам допомогти!

Для того, щоб активувати/завантажити гру, на вашому комп’ютері має бути встановлено Origin.

1. Відкрийте Origin та введіть адресу електронної пошти та пароль для свого облікового запису EA. Якщо у вас немає облікового запису EA, натисніть «Створити обліковий запис», щоб створити обліковий запис.
2. . У лівій частині сторінки виберіть "Бібліотека ігор", натисніть посилання "Додати гру" у верхній правій частині сторінки та виберіть "Викупити код продукту".
3. Введіть код, який ми вам надіслали, і натисніть „Далі“
4. Виберіть мову, якою ви хочете активувати продукт, і натисніть «Надіслати та продовжити». Ви можете переглянути гру в розділі "Мої ігри"
5. Для того, щоб завантажити гру, натисніть "Готово до завантаження".
6. Після того, як гру буде завантажено та встановлено, натисніть «Готовий до гри» та насолоджуйтесь новою грою!

 

OSWindows XP or newer
CPU (Processor)Intel Core 2 Duo E4300 / AMD Athlon 64 X2 4000+ or faster
RAM (Memory)At least 2 GB
HDD (Free space)At least 10 GB
GPU (Graphics)NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon X1300 / Intel GMA X4500 or better

Try automatic system requirements detection tool from the link below:

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/the-sims-4/12305

*** Steps 1-3 are for first time users***
1) Press the button "Can you run it"
2) Your internet browser downloads a program called "Detection"
3) Run "Detection"
4) Check the results if your computer can run your desired game or not.